ONLİNE KULLANICI GİRİŞİ

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi, Gayrimenkul Kiralama ve Satış Danışmanlığı, Hukuk Danışmanlığı, Mali Danışmanlık Hizmetleri, Temizlik Hizmetleri, Ev ve Bina Sigorta Danışmanlığı,Kat Mülkiyetine Geçiş İşlemleri, İskan  ve Ruhsat alım işlemleri, kentsel dönüşüm konularında konularında kuruluşumuzdan itibaren değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz, Kaliteli ve Kesintisiz hizmet anlayışımızla hergün daha fazla memnun müşterimize hizmet vermeye devam etmekteyiz..

MÜŞTERİLERİMİZ DİYORKİ

"Uzun süredeki Akdeniz Apartman ve Yönetiminden Hizmet alıyoruz gerek Hizmet Kalitesi gerekse Yaklaşımları fazlayısla memnun edici. "
Ali Bal ASYA SİTESİ
"Sorunlar kısa sürede çözülüyor, Aradığımızda kolaylıklar Ulaşabiliyoruz.. Bakım Temizlik hizmetleri sorunsuz olarak yapılıyor. Teşekkürler Akdeniz Apartman Yönetimi"
Ahmet Poyraz Yonca Park Sitesi

HİZMET FARKI


100'lerce Bina

Yüzlerce Bina ve Binlerce Daireye hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Kendi oturduğumuz yeri yönetiyormuşuz diye düşünüp çalışıyoruz.


Kaliteli Hizmet

Her zaman en iyisini yapmak için çabaladık ve yaptık, mümkün olan en iyi hizmeti en uygun şekilde siz değerli müşterilimize sunmak bizim için büyük keyif.


Kusursuz Yönetim

Kurulduğumuz günden itibaren hep yeni şeyler öğrendik ve uyguladık siz keyfiniz çıkarırken biz yönetiriz dedik ve öylede yaptık.

NEDEN BİZ!

Gayrimenkul Kiralama ve Satış Danışmanlığı
Gayrimenkul Kiralama ve Satış Danışmanlığı, Emlak danışmanlığı (alım-satım- kiralama, tapu işlemleri v.b.) hizmetlermizden kat malikleri indirimli olarak faydalanabileceklerdir.
Hukuk Danışmanlığı
İcra takibi, tahliye davaları, bireysel veya kurumsal kat mülkiyeti ile ilgili tüm sorunların çözümü için konularında uzman avukatlarımızla hizmet veriyoruz.
Mali Danışmanlık Hizmetleri
Az kazanıp çokmu vergi ödüyorsunuz, yada ödeyeceğiniz vergiden son günmü haberiniz oluyor,eksik bildirimlerden maliye ile başınız sürekli derdemi giriyor? Bu sorularınız artık çözümsüz değil. Mali ve vergisel nitelikteki(vergi uyuşmazlıkları,vergi ve ssk cezaları, devlet teşvikleri, kalkınma bankalarının sağlamış olduğu teşvikler, vergi iadeleri,kdv iadeleri gibi) tüm işlemlerinizde, konularında uzman Mali müşavirlerimizin sunmuş olduğu danışmanlık hizmetlerimizden şahsi olarak faydalanabilirsiniz.
Temizlik Hizmetleri
Daire ve ofis temizliği, inşaat temizliği, bahçe bakımı
Ev ve Bina Sigorta Danışmanlığı
Ev ve Bina Sigorta Danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Kat Mülkiyetine Geçiş İşlemleri
Kat Mülkiyetine Geçiş İşlemleri
Personel Temini
Kapıcı, ev işyeri ve ofis temizlik personeli, danışma personeli temini.