ONLİNE KULLANICI GİRİŞİ

NEDEN BİZ?

NEDEN AKDENİZ APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ?

Kat Mülkiyeti Kanunu ile birlikte, Ancak, yüksek teknolojiye sahip akıllı binalar, İş Merkezleri, Alışveriş merkezleri, hava alanları, kültür merkezleri gibi sosyal yapılar, Çarşı ve eğlence yerlerinin yönetilmeleri için her birine özel bir takım bilgi ve beceri gerekmektedir. Akademik alt yapısı ve geniş kadrosu ile AKDENİZ APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ yönetim hizmetleri sizlere bu hizmetleri en uygun şartlarda temin etmektedir.
a. Sınırlı sayıdaki müşterisine butik hizmet sunan yaratıcı-araştırmacı bir ekibe sahiptir.
b. Sektördeki en güçlü profesyonel yönetim ekibine sahip şirkettir.
c. Sürekli güncelleştirilen, oldukça geniş bir teknik ve hizmetli personeline sahiptir.
d. Toplu yaşam alanlarını şeffaf , güven ve huzurla yönetiriz.
e. Kuramsal yaklaşımlara hakimdir. Ancak teoride boğulmayıp, uygulamada da başarılı sonuçlar alır.
f. Toplu yaşam alanlarında Ölçülebilir, raporlanabilir yöntemlerle hizmet sunar.

Apartmanınızın masraflarını dairelere nasıl paylaştıracağım diye düşünmeyeceksiniz. Arsa payıymış, eşitmiş,değilmiş, adam başına imiş gibi sorunlar sizi rahatsiz etmeyecek.
Dairelere yaptıkları ödemeler için tek tek makbuz yazmayacak bunu deftere nasıl işleyeceğim diye düşünmeyeceksiniz. Aynı şekilde gider makbuzlarınıda kontrol etmek ve deftere kayıt işlemleri ile uğraşmayacaksınız.Hazırlamakla yükümlü olduğunuz İşletme projesi detaylarından ve kabul görmesi için yapmanız gerekenlerden kurtulacaksınız.

Kapıcı,kaloriferci, gece bekçisi ve (veya) bahçivanınızın SSK , işe giriş – çıkış bildirgelerini ,aylık SSK bildirgelerini ve diğer resmi evraklarını hazırlamakla uğraşmayacaksınız.
Yıllık Olağan ya da Olağanüstü toplantılarınızın usulüne uygun yapılması ve alınan kararların kanun karşısında dayanaklara dayanması konusunda bir kuşkunuz kalmayacak. Alacağınız kararlar K.M.K 'na uygun olacak ve yasal takibi de kolay olacak.
Apartmanın ihtiyacı olduğunda asansörcü, elektrikçi, tesisatçı gibi ustaları aramayacak yapılan işin düzgün yapılıp, yapılmadığını kontrol için ustaların başında beklemeyeceksiniz.
Ortak kullanım alanları olan,çatınızın aktarılması,merdiven boşluğunun boyatılması, dış cephenin boyatılması işleri yaptırılacağında fiyat teklifleri, bu teklifi veren firmaların güvenilirliği,en uygun fiyata en kaliteli şekilde kime yaptırılacağı bizim tarafımızdan hazırlanacak.Teklifler size gelecek, siz yalnızca karar vereceksiniz.
Binamızı sigorta yaptırdık mı? Yangın tüplerimiz dolu ve kullanıma hazır mı?diye dert etmeyeceksiniz.

Kapıcınız ya da Apartman Hizmet personelinizin yıllık izin formlarını hazırlamayacak,yıllık izine ayrıldığında yerine kimi bulacağız diye dert etmeyecek, izin kullanmazsa ne yapacağım diye düşünmeyeceksiniz. Defterlerinizin yıllık noter onayı ile uğraşmayacaksınız. Kapıcı kıdem tazminatı fonu ayrılması gibi teknik konuları sorun etmeyeceksiniz. En önemliside parasını ödemeyen komşunuzu icraya vermek zorunda kalmayacaksınız.

Tüm bu nedenlerden dolayı diyoruz ki

"BIRAKIN BİZ YÖNETELİM, SİZ KEYFİNİ SÜRÜN"